Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dziury na ulicy Kopernika - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała pani Karolina, która poruszyła po raz kolejny temat związany ze stanem dróg w Luboniu. Praktycznie każdy mieszkaniec miasta, który mieszka przy nieutwardzonej drodze boryka się z dziurami w drodze, błotem w czasie deszczu oraz niemiłosiernym kurzem.

Czy miasto planuje w nieodległej przyszłości zająć się ulicą Kopernika? Jeździmy tam z dzieckiem na pływalnię i dojazd zarówno od ulicy Wschodniej jak i od stacji Orlen jest niemalże niemożliwy. Liczne, głębokie dziury przy obecnej pogodzie są niczym pułapka dla naszego auta i jego zawieszenia. Przy wspomnianej pływalni działa również niepubliczne przedszkole, gdzie codziennie rodzice przywożą/odbierają swoje dzieci, nie wspomnę o ludziach tam zamieszkujących. To wstyd, by w dzisiejszych czasach stan dróg był w takim stanie, a już w ogóle by nie były utwardzone asfaltem, bądź czymkolwiek podobnym - pisze pani Karolina.

List pani Karoliny przekazujemy do Urzędu Miasta Luboń.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

Ja chciałem zaprosić salony samochodowe na testowanie aut np. zawieszenia, ogumienia itp. na ul Parkową. Myśle że UM nie zabroni , a przy okazji może zarobić na podatku od salonów za testowanie.

Niestety, ale podobny list można napisać w odniesieniu do większości ulic w naszym mieście - w tym do tych głównych. Ulica Poniatowskiego to jakaś kpina - dziura na dziurze, identycznie na Sobieskiego i Żabikowskiej. Do niedawna na Lipowej jeszcze nie było dziur... teraz wygląda tam jak po wojnie. No cóż, w najbliższych latach sytuacja raczej ulegnie dalszemu pogorszeniu biorąc pod uwagę stale rosnącą liczbę nowych mieszkańców...

.... na testy a'la Dakar zapraszam na ul.Dworcowa.... I można też śmieci wyrzucić bezkarnie...

Luboń dziurą stoi!

Buczka też poleca się na testy.

Ja już wiem jaka będzie odpowiedź. Są dziury bo pada deszcz, ale nie można wyrównać bo pada deszcz ...

To niech ci teraz wyrównają to dopiero będzie lament jak się topić będziesz po kolana

Stasiu, gorzej być już naprawdę nie może ...

Uwierz mi może. Mieszkam w Wirach i też mamy krajobraz księżycowy. Kiedy narusza się strukturę drogi po deszczu jest dobrze przez chwilę a później ... masakra

Wczoraj na tej ulicy podczas pokonywania tych pagórków pękła mi sprężyna w zawieszeniu... :(

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Nauczyciel języka angielskiego do przedszkola w Luboniu
 • Szukam pracy
  Praca Luboń ( Ochrona )
 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ