Sukcesy zawodników LKTS Luboń

W dniu 18 listopada 2017 r. w Objezierzu rozegrano 2 cykl zawodów wojewódzkich. Na starcie w kategorii juniorów stanęło 38 zawodników i w kategorii juniorek 26 zawodniczek. Awans na zawody ogólnopolskie, które rozegrane zostaną w Ostródzie (8-10.12.) wywalczyły: Maja Zielińska i Zuzanna Sułek. Rozegrany został turnieju skrzatów w którym startowali najmłodsi wychowankowie Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego. W stawce 13 skrzatów z województwa wielkopolskiego wystartowali Bartosz Sułek i Adam Jakubowicz. Zajęli odpowiednio 5 i 3 miejsce.

ZWYCIĘSTWO ANITY CHUDY I MACIEJA WIŚNIEWSKIEGO W 2 GP Seniorów WZTS

W Złotowie odbyło się II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym seniorów. W drugim turnieju z serii Grand Prix o awans do ogólnopolskiego turnieju – Grand Prix Polski – wystartowało ponad 50 zawodników z całego województwa wielkopolskiego, wśród nich także liczna grupa reprezentantów LKTS Luvena Luboń. Zdecydowanie najlepiej zaprezentowali się Anita Chudy oraz Maciej Wiśniewski, którzy po bardzo interesujących spotkaniach zakończyli turniej na 1 miejscach. Jest to największy sukces w karierze Anity i Macieja podczas zawodów seniorskich. Pierwszy raz zawodnicy LKTS Luvena Luboń zajęli pierwsze miejsce w kategorii seniorek i seniorów. Trzecie miejsce zajęła najbardziej utytułowana zawodniczka LKTS Luvena Luboń Joanna Spychała. Turniej była dla większości zawodników sprawdzianem aktualnej formy. Awans na zawody ogólnopolskie wywalczyli: Anita Chudy i Maciej Wiśniewski.