Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Niebezpieczne wykopy? - list do redakcji

Do naszej redakcji jakiś czas temu napisał zaniepokojony Czytelnik z Nowego Centrum Lubonia, który zawraca uwagę na wykopy będące na placu budowy.

Z trwogą patrzę jak kolejne ulewy zabierają kolejne metry skarpy z wykopu na tej budowie. Budowlańcy chyba nic sobie z tego nie robią i tylko przesuwają płot w głąb ulicy. Czy musi dojść do jakiejś tragedii, żeby ktoś to porządnie zabezpieczył? Najmniejsza ziemia może odsunąć się wraz z jadącym samochodem. Kolejna ulewa zabierze następne metry i tak już wąskiej ulicy? - napisał pan Łukasz.

W imieniu Mieszkańca prosimy odpowiednie służby o interwencję.

izi

Odpowiedzi

Żadnych porządnych zabezpieczeń, praca od 6 do późnego wieczora, kilkanaście godzin na dobę, na interwencję nikt nie reaguje i dalej robią co chcą!!!

wg .Pani jak powinna wygladac budowa?prosze pojechac na wypoczynek w ladne miejsce i sie zrelaksowac;)

budowa budową ale musi być bezpiecznie!!! Zresztą się się dziwić, jak obserwowałam jak ich poprzednie budowy wyglądały np na Wschodniej. Na całym placu aż 3 w porywach 7 pracowników oczywiście bez kasków. W jednym boku po nie całym roku grzyb wychodzi a drugi blok budują i jakoś wybudować nie mogą. a Druga sprawa to ich maszyny jeżdżą po trawie przejeżdżać z jednej budowy na druga bo po co uszanować zieleń to są przecież duże auta i muszą niszczyć wszystko dookoła - sprawa została dziś zgłoszona do urzędu Miasta Luboń. A nie wiem czy wiecie deweloper obiecał, że się doleży bodajże do odwodnienia ulicy i teraz się wycofał i jeszcze rok temu sądził się z miastem - tak nas poinformowała Pani Burmistrz na zebraniu z mieszkańcami.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Sprzątanie
 • Szukam pracy
  Opieka
 • Dam pracę
  MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÖZKI WIDLOWE
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu.
 • Dam pracę
  zatrudnię Pracownika
 • Dam pracę
  Praca na prefabrykacji, Belgia
 • Dam pracę
  Dekarze, praca w Belgii
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, praca w Belgii