Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Samochody na Wzgórzu Papieskim - list do redakcji

Do naszej redakcji dotarł list od pani Magdy, która zwróciła uwagę na parkujące samochody przy Wzgórzu Papieskim.

Co raz więcej ludzi, korzystając z uroku Wzgórza JPII, przyjeżdża tam samochodami... Niestety (albo też stety) miejsca do parkowania nie ma zbyt wiele wobec tego na bezczelnego samochody parkowane sa na trawnikach przy wybiegu dla psów, dosłownie pod ogrodzeniem!!!! Widywana jest tam często Straż Miejska czy też Policja samochodami ale nie w weekendy czy właśnie w późniejszych godzinach po południowych kiedy przyjeżdża tam więcej ludzi. Wydaje mi się, że takie parkowanie i niszczenie trawników powinno być karane mandatem. Czy mam rację? Oczywiście spodziewam się słów krytyki ze strony tych którym nie chce się tam przyjść pieszo...Bez tego obyć się nie może.. .Przyzwyczaiłam się już do tego, że ludzie niszczą wszystko co się da... o śmieciach pozostawionych najczęściej w okolicach krzyża (butelki po alkoholu!!!) nie wspomnę... - pisze pani Magda (pis.oryg.)

List przekazujemy do Urzędu Miasta Luboń.

izi

Odpowiedzi

Sam tam przyjeżdżam samochodem z innej części miasta na plac zabaw i uważam że miasto powinno wydzielić miejsca do parkowania tak od strony biedronki jak i wybiegu dla psów.

Więc w sumie można parkować koło biedronki lub na parkingu przed pajo i dojść piechotą
Nie krytykuje kierowców ale czasami lenistwo jest znacznie większe od rozumu a może te kilka miejsc do parkowania bardziej przydałoby się tym którzy przyjeżdżają na wzgórze z osobami niepełnosprawnymi

Parking obok Biedronki jest dla klientów biedronki tak jak i obok Pajo.

O co te krzyki ja ani razu tam nie byłem i nigdy tam nie będę bo nie chce świecić w nocy dla mniej zorientowanych proszę się dowiedzieć co leży pod ok metrową warstwą ziemi na tym wzgórzu wszyscy tam przebywający oddychają wszystkim tym co paruje pod tą ziemią.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - OPEL
 • Dam pracę
  Stora Enso Operator Maszyn Mosina
 • Kupię
  podręczniki LO II klasa
 • Sprzedam
  podręczniki LO
 • Kupię
  podręczniki
 • Dam pracę
  Sprzedawca w JYSK, Poznań Komorniki (cały etat)
 • Sprzedam
  Dekoracje ze sznurka
 • Dam pracę
  Murarze Belgia