Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Skatepark przy ulicy Rzecznej w Luboniu

Na wniosek radnych z klubu "Samorządowy Luboń" po akceptacji Burmistrza podczas XXXIV sesji Rady Miasta Luboń radni pozytywnie zaopiniowali kwestie zmiany budżetu miasta na bieżący rok. Dotyczyły one m.in. przyznania pieniędzy na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 1 oraz na budowę tymczasowego skateparku na stadionie miejskim przy ulicy Rzecznej. Na dzisiejszej sesji pojawili się także wiceprzewodnicząca MRM Natalia Kaźmierczak oraz sekretarz MRM Bartosz Wilczek. W ostatnim czasie młodzi radni także uczestniczyli w spotkaniu z doradcą burmistrza – panem Mikołajem Tomaszykiem. Podczas wizyty radnym został przedstawiony projekt planowanego skateparku, o który proszą mieszkańcy Lubonia. Nie wszyscy wiedzą, że w trakcie trwania tegorocznych dni Lubonia MRM zebrała ponad 500 podpisów popierających budowę skateparku. Dzięki decyzji radnych, jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, jeszcze w tym roku lubonianie będą mogli korzystać z skateparku przy ulicy Rzecznej.

Bartosz Wilczek

 

fot.: 

MRML

Odpowiedzi

I teraz przeniosa się z boiska przy SP3 na Rzeczna. Jesli to nie bedzie ogrodzone i monitorowane to mamy kolejne swietne miejsce na nocne spotkania.

Idą wybory i dopiero wtedy coś zaczyna się dziać w mieście!!! Skatepark, przystanki, ekrany akustyczne, drogi. Niemożliwe staje się wtedy możliwe. Postuluje aby wybory były nie co 4 lata ale co 12 miesięcy :-) Tylko nieszczęsna ustawa śmieciowa może utopoić niektóre samorządy.

zrobią dla nas przed wyborami...a my zrobimy psikusa i zagłosujemy na innych ;)

Zawsze cokolwiek dziać się będzie, będzie podszyte wyborami. POrażka ustawy śmieciowej - rozliczymy wyborami; obniżone :) ekrany akustyczne - rozliczymy wyborami; podwyższone ekrany akustyczne - wybory; krowa w Warszawie w PiSie - idą wybory. Szmyt wraca do roboty - no idą wybory. Jankowski odchodzi na Eme- idą też wybory! Można mnożyć te wybory. Przecież dla całej warszafki idą wybory: do eurokracji, do samorządu i krajowe. Zobaczycie co wtedy będą wywijąć PO-matoły; PiSiorki, zielone jabłuszka i oszołomy od PALi-kota.  Wybory wyborami a prace idą swoją drogą. Przecież to wszystko trwa. A psikusa każdy może sobie zrobić. Tylko idź na te wybory!

Warto chyba docenić to, że młodzież walczyła o ten skatepark :)

Walkę młodych warto docenić, ale już styl prowadzenia projektu przez władze nie. Warto przypomnieć poprzednią proponowaną lokalizację - przy rondzie żabikowskim na bagnach, gdzie inwestor uciekł w popłochu gdy zobaczył warunki terenowe. Nie można było od początku celować w obecnie wybraną lokalizację? Tylko trzeba było czekać do wyborów? Przypomnę , że w poprzedniej lokalizacji budowa miała ruszyć w 2010 (to był rok wyborów) a po wyborach okazało się, że się nie da. Ciekawe jak będzie teraz. Obym nie był złym prorokiem, ale stadion jest chyba na gruntach poznańskich i niech nie będzie tak, że miasto zrezygnuje z inwestycji na obcym gruncie.
PS. W wyborach uczestniczę tylko głosując, nie mam zamiaru kandydować. Widzę co się dzieje i to opisuję - mam na tyle dużo wyobraźni, że potrafię łączyć ze sobą fakty.

Mydlenie oczu by się młodzi odczepili. Na Bip nie ma przetargu na wykonanie prac,a jak się pojawi to  zaraz żadna firma nie wygra przetargu bo oczywiście co się liczy... najniższa kwota wykonania a że taka nie będzie odpowiadać urzędniom to wyjdzie że teren nie równy i przyznanie sobie premi za dobre chęci, ale pewnie trzeba będzie nowe komputery kupić do urzędu bo te już mają za mało pamięci RAM. Dobranoc

a może z wolnej łapy to zamówienie będzie? dzień dobry ! i zacznij dzień od zapoznania się z procedurami. sie zobaczy sie rozliczy:)

Powinni zrobić większy skatepark. Bardzo dużo ludzi chce żeby coś z tym zrobili.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  SKŁADANIE ROLET - Praca w Poznaniu pon.-pt.
 • Dam pracę
  Grupa tynkarzy Belgia
 • Dam pracę
  Operator suwnicy Belgia - umowa o pracę
 • Dam pracę
  Kierownik robót / Brygadzista Belgia
 • Dam pracę
  Operator prasy krawędziowej i nożyc gilotynowych CNC Belgia
 • Dam pracę
  Brygady murarzy Belgia
 • Inne
  IRENEUSZ TEL.698312187
 • Dam pracę
  Poszukujemy Niani