Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

W tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia!

Co tu dużo pisać - jesteśmy z Wami już od 10 lat! W 2016 roku obchodzimy 10-lecie istnienia naszego tytułu. Ciągle dążymy do ideału, jednak niełatwo jest wypracować styl, który będzie odpowiadał wszystkim Czytelnikom. Codziennie oferujemy aktualne informacje o ważnych wydarzeniach w Luboniu i jego okolicach. W ciągu wszystkich tych lat rozwijaliśmy się i rozbudowywaliśmy, żeby działać jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej. Cieszymy się, że nasi Czytelnicy także angażują się w lokalne sprawy. To dzięki Wam jesteśmy w stanie coraz mocniej rozwijać skrzydła. Pragniemy podkreślić, że nasza gazeta e-lubon.pl nie otrzymuje żadnych dofinansowań ze środków publicznych. Jesteśmy gazetą prywatną, niezależną i apolityczną. Nasze artykuły nie zawsze się wszystkim podobają. Nie kochają nas zbytnio samorządowcy, prezesi jak i urzędnicy. To jednak tylko dobrze o nas świadczy, gdyż najważniejsi dla nas są nasi CZYTELNICY. Na Wasze ciepłe słowa zawsze możemy liczyć, ale też niejedokrotnie dostajemy od Was cierpkie komentarze.

Od 2006 roku we wszystkich działach ukazało się blisko 10 tysięcy artykułów. Na przestrzeni tych 10 lat aktywni użytkownicy napisali blisko 60 tysięcy komentarzy na forum. Prawie 3 tysiące osób polubiło e-lubon.pl na Facebooku. W ciągu tygodnia mamy prawie 60 tysięcy odsłon.

Przy okazji nadchodzących naszych 10-tych urodzin dziękujemy za to, że jesteście i obiecujemy nie zawieść Was w trakcie kolejnych lat naszego istnienia.

Izabella Chodorowska
Redaktor Naczelny
Gazety internetowej e-lubon.pl

oraz Załoga :)

Odpowiedzi

Następnych dziesięcioleci :)

"10 lat minęło jak jeden dzień" :-)

Patrz w lusterka - motocykliści są wszędzie!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier - Plewiska
 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Praca dla Murarzy
 • Sprzedam
  Kuchnia do zabudowy 1200 złoty
 • Dam pracę
  Zatrudnię kasjerów
 • Dam pracę
  PROSTE CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE (Poznań, Jeżyce)
 • Dam pracę
  MECHANIK 200.204
 • Dam pracę
  Nauczyciel języka angielskiego do przedszkola w Luboniu